АРВАЙХЭЭР СУМЫН ИТХ, ЗДТГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН

УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

 

 

            2019 он

Д

Овог  нэр

Албан тушаал

Утасныдугаар

Өрөөний дугаар

1.      

Д.Амартүвшин

ИТХурлын дарга

8916-5055, 9932-5055

7032-2636

2.      

О.Пүрэвдорж

Засаг дарга

9999-1296

7032-2540

3.      

Ц.Хоролсүрэн

Засаг даргын орлогч

9961-9918

7032-2884

4.      

Т.Чинзориг

ЗДТГазрын дарга

9915-1992

7032-2064

5.      

Ц.Тунгалаг

ИТХТ-ийн н/б дарга

9902-8886

7032-2255

6.      

Ц.Пүрэвсүрэн

Төрийн сангийн төлөөлөгч

9994-5268, 8994-5268

 

7032-3545

7.      

Б.Доржсүрэн

Төрийн сангийн мэргэжилтэн

9901-9486

8.      

Ц.Гантулга

ТЗАХариуцсан түшмэл

9091-1901

      7032-3911

9.      

Л.Цолмон

Хэвлэл мэдээллийн ажилтан

9514-8877

10.   

Л.Ганзориг

БОХ-ын Улсын  байцаагч

9929-1182, 8800-8394

7032-2062

11.   

Т.Дэлгэрмаа

ХГБХХариуцсан мэргэжилтэн

9932-4029, 9954-3699

12.   

Б.Пүрэвжаргал

НТБ-ын арга зүйч

9991-9044

13.   

Ц.Отгонхорлоо

СӨБ-ын арга зүйч

9917-8865

 

14.   

Б.Ариунцэцэг

Мал эмнэлэг, хүнс худалдааны хяналтын Улсын байцаагч

9966-4426, 8803-0086

 

15.   

Н.Алтанцэцэг

ГТЖДҮХарицсан мэргэжилтэн

9915-8707, 8871-3388

7032-3817

16.   

Б.Энхтуяа

МҮББМХариуцсан мэргэжилтэн

9532-1666

17.   

Л.Доржханд

Төрийн сангийн мэргэжилтэн

89129198

18.   

И.Отгонцэнд

ИТХурлын ажилтан

8801-8786

19.   

Л.Болормаа

Архив, бичиг хэргийн ажилтан

89293129

7032-3914

20.   

Ж.Ганзориг

Нягтлан бодогч

9922-7300

7032-4022

21.   

Б.Сэргэлэнбаатар

Аж ахуйн нярав

9906-8420

22.   

Г.Шагдарсүрэн

Иргэний улсын бүртгэгч

9903-6553 8919-7559

23.   

Ч.Цэрэндорж

Иргэний улсын бүртгэгч

8832-9571

24.   

Н.Энхболд

Газрын даамал

99324121

25.   

Ш.Адьяадолгор

Газрын даамал

9964-7824

26.   

Д.Сарантуяа

Халамжийн ажилтан

88860001, 9648-0006

27.   

М.Анхзаяа

ХЭХариуцсан түшмэл

88008928

7032-3912

28.   

Д.Энхмаа

Угтах үйлчилгээний ажилтан

9965-2133, 8865-2133

29.   

Д.Дамдиндорж

Жолооч

8832-7086

30.   

Ч.Тогооч

Жолооч

9916-3438

 

31.   

Д.Туул

Үйлчлэгч

9441-2754

 

32.   

Т.Уртнасантогооч

Үйлчлэгч

8687-1700

 

33.   

Б.Гантуяа

БНТөвийн үйлчлэгч

88077837

 

34.   

Г.Давааням

“ДС-Дөхөм” мал эмнэлгийн эмч

9132-5969

 

35.   

Д.Дүгэрсүрэн

Ахмадын хорооны дарга

9957-1818

 

36.   

А.Бодьсайхан

ЗДТГазрын жижүүр

89919198

 

37.   

С.Пүрэвсүрэн

ЗДТГазрын жижүүр

8933-9181

 

38.   

Х.Мөнхзул

ЗДТГазрын жижүүр

8969-8797, 80144044

 

39.   

Г.Оргодол

ЗДТГазрын жижүүр

9656-2366, 80552366

 

40.   

Ө.Ганболд

БНТөвийн жижүүр

88002067

 

41.   

Р.Батнаст

БНТөвийн жижүүр

8832-2607

 

42.   

Д.Болдбаатар

БНТөвийн жижүүр

9934-5629

 

43.   

С.Баатар

БНТөвийн жижүүр

8697-9697

 

  

 

Хотын захирагчийн албаны

албан хаагчдын утасны жагсаалт

Д/д

Овогнэр

Албантушаал

Утасныдугаар

Өрөөний дугаар

1.

Ц.Төмөрбаатар

ХЗАлбаны ерөнхий менежер

9929-8129

 

 

7032-2382

3.

Т.Мөнхбаян

Архитектoр

94930613

4.

Г.Энх-Оюун

Дотоод ажил, үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

8802-2554

5.

Ө.Золбаяр

Ногоон байгууламж хариуцсан мэргэжилтэн

8856-5601

6.

Б.Баттүшиг

СӨХ-ийн гүйцэтгэх захирал

9980-1739

8025-8998 /ня-бо/

 

АРВАЙХЭЭР СУМЫН БАГИЙН ЗАСАГ ДАРГЫН АЛБАНЫ

УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д

Багийн нэр

Нэр /Албан тушаал/

Утасны дугаар

1.      

Өлзийтийн 4 дүгээр баг

Б.Нямгэрэл /БИНХДарга/

99662299

2.      

Ц.Эрдэнэсүрэн /Засаг дарга/

89261915, 99039149

3.      

Ц.Эрдэнэжаргал /Зохион байгуулагч/

88004933

4.      

С.Жаргалсайхан /Нийгмийн ажилтан/

99664353

5.      

Арвайхээрийн 5 дугаар баг

Б.Авирмэд /БИНХДарга/

99059062

6.      

Д.Буянтогтох /Засаг дарга/

99327139, 88507139

7.      

Н.Мөнгөнцэцэг /Зохион байгуулагч/

99000897

8.      

Г.Наранмандах

96903832, 94999833

9.      

Их-Уул ягаан толгойн 6 дугаар баг

Ш.Отгончулуун /БИНХДарга/

90150688

10.   

Д.Түмэн-Өлзий /Засаг Дарга/

99323296, 88011660

11.   

Ц.Болор-Эрдэнэ /Зохион байгуулагч/

95116751

12.   

А.Норовсүрэн /Нийгмийн ажилтан/

99885813

13.   

Рашаантын 8 дугаар баг

С.Цэрэндолгор /БИНХдарга/

99946967

14.   

Д.Лхүмбэ /Засаг дарга/

99320981

15.   

Т.Гантуяа /Зохион байгуулагч/

99764711

16.   

С.Солонго /Нийгмийн ажилтан/

99936977

17.   

Ноёны 10 дугаар баг

С.Гэрэлмаа /БИНХДарга/

95845920

18.   

Ц.Бямбатогтох /Засаг дарга/

99602110

19.   

Б.Баттогтох /Зохион байгуулагч/

9988-9758

20.   

В.Цэрэннадмид /Нийгмийн ажилтан/

8837-8084

21.   

 

Хүйс толгойн 11 дүгээр баг

22.   

Б.Золбоо /Засаг дарга/

99324102, 96668896

23.   

У.Цолмон /Зохион байгуулагч/

88021320

24.   

Н.Болортуяа /Нийгмийн ажилтан/

99330139, 89560063

25.   

Согоотын 1 дүгээр баг

Б.Готовсүрэн /БИНХДарга/

99639536

26.   

Х.Цэрэндолгор /Засаг дарга/

99326787

27.   

О.Өлзийсайхан /Зохион байгуулагч/

99764104

28.   

Б.Чанцалдулам /Нийгмийн ажилтан/

99294165, 80294165

29.   

Бурхийн 9 дүгээр баг

Г.Чимэддорж /БИНХДарга/

99320018

30.   

Ц.Наранбадам /Засаг дарга/

99677399

31.   

Б.Оюундолгор /Зохион байгуулагч/

88022606

32.   

М.Батсүрэн /Нийгмийн ажилтан/

86867346

33.   

Эмтийн 2 дугаар

Баг

Т.Ичинхорлоо /БИНХДарга/

88201800

34.   

Д.Мөнхбаяр  /Засаг дарга/

99808785

35.   

Г.Долгорсүрэн /Зохион байгуулагч/

88026065

36.   

О.Мөнхнасан /Нийгмийн ажилтан/

99329064, 89949064

37.   

Дэлгэрэх дэнжийн

7 дугаар баг

Д.Даваамаа /БИНХДарга/

99411449

38.   

А.Батдулам /Засаг дарга/

99324844, 88083254

39.   

Ш.Бямбацэрэн /Зохион байгуулагч/

88000497

40.   

Н.Отгонцэцэг /Нийгмийн ажилтан/

86626292, 91442227

41.   

Дэлгэрэхийн

 3 дугаар баг

П.Баярсайхан /БИНХДарга/

95761264

42.   

Г.Бямбахорол /Засаг дарга/

99584221, 89584221

43.   

М.Дэжидмаа /Зохион байгуулагч/

88028281

44.   

Б.Одонтуяа Нийгмийн ажилтан

89821881, 94208880

45.   

Зүлэгтийн 12 дугаар баг

Б.Хэрлэн /Засаг дарга/

99934033

46.   

Н.Энхбадам /Зохион байгуулагч/

99322967

47.   

Онгийн 13 дугаар баг

Б.Азжаргал /Засаг дарга/

89015805, 99910516

48.   

М.Эрдэнэчимэг /Зохион байгуулагч/

99698941